Korzystanie z witryny WillaMewa.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
Polski
English
Pусский

Umowy korporacyjne

Willa Mewa

"Nasi goście docierają do nas kierując się naszymi notowaniami i opiniami, ale powracają do nas kierując się już tylko doświadczeniem wyniesionym z naszej obsługi”.

Wiele firm i przedsiębiorstw w taki własnie sposób zaczynało współpracę z Bed&Breakfast Willa Mewa Gdynia :)

Proponujemy sposób na optymalizację kosztów noclegów w Gdyni Państwa firmy. Wiemy, ile potrafią kosztować podróże służbowe do Trójmiasta, dlatego oferujemy specjalne ceny na wszystkie pokoje gościnne.

Umowy korporacyjne, które proponujemy naszym partnerom są gwarancją najlepszych stawek a wysokość zniżki zależy od liczby pokoi zarezerwowanych przez Państwa firmę w ciągu roku. Z miłą chęcia przedstawimy stawki dobrane do możliwości budżetowych oraz Państwa  potrzeb.

Umowa korporacyjna gwarantuje stałe ceny na noclegi ze śniadaniem (oraz opcjonalnie obiadokolacją) przez cały okres, na jaki została podpisana a tym samym oszczędności.


Zapraszamy do współpracy.

Zapytanie rezerwacyjne

Willa Mewa

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Data przyjazdu
Typ pokoju
Data wyjazdu
Liczba pokoi
Uwagi
Wpisz wynik działania: 9 dodać 9